| Marka: | Emibig |
| Seria: | Xotic |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 96 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Xotic lampa wisząca 4x15 W czarna 1411/4
Emibig Xotic lampa wisząca 4x15 W czarna 1411/4
Nr Kat. 14114
Emibig Xotic lampa wisząca 4x15 W czarna 1411/4
Nr Kat. 14114
Opis produktu Emibig Xotic lampa wisząca 4x15 W czarna 1411/4
XOTIC to nowoczesna lampa sufitowa o wyjątkowej formie. Jej geometryczne koła, ozdobione dodatkowo oryginalnymi nacięciami, przyciągają uwagę i prezentują się niebanalnie. Seria XOTIC to doskonały pomysł na dodanie charakteru minimalistycznym wnętrzom, podkreślenie ich harmonii i ładu. Seria dostępna w wersji czarnej lub białej, na 2 lub 4 źródła światła. Wykonana z materiałów najwyższej jakości. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Xotic |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 96 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106010658 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 37 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





