| Marka: | Emibig |
| Seria: | Volum 6 BL Mix |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Volum 6 BL Mix lampa wisząca 6x8 W...
Emibig Volum 6 BL Mix lampa wisząca 6x8 W biała/czarna/złota 1485/6
Nr Kat. 14856
Emibig Volum 6 BL Mix lampa wisząca 6x8 W biała/czarna/złota 1485/6
Nr Kat. 14856
Opis produktu Emibig Volum 6 BL Mix lampa wisząca 6x8 W biała/czarna/złota 1485/6
- lampa wisząc
- wysokość: 140 cm
- szerokość: 100 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 6
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: biały/czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Volum 6 BL Mix |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5907106012881 |
| Wymiary z opakowaniem | 115 x 35 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,85 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





