| Marka: | Emibig |
| Seria: | Vibra |
| Pomieszczenie: | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 31 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Vibra lampa podsufitowa 4x10 W czarna-grafitowa...
Emibig Vibra lampa podsufitowa 4x10 W czarna-grafitowa 1399/4
Nr Kat. 13994
Emibig Vibra lampa podsufitowa 4x10 W czarna-grafitowa 1399/4
Nr Kat. 13994
Opis produktu Emibig Vibra lampa podsufitowa 4x10 W czarna-grafitowa 1399/4
Seria VIBRA to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze ozdobione oryginalną fakturą prezentują się niezwykle stylowo i zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii VIBRA zachwyca, metalowa konstrukcja jest prosta, a jednocześnie przykuwa uwagę. Dostępne w wersji na 4 lub 6 źródeł światła. Produkt w 100% polski, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Vibra |
| Pomieszczenie | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106010481 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 36 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





