| Marka: | Emibig |
| Seria: | Verdi |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Verdi lampa wisząca 3x15 W biała-czarna 1435/3PREM
Emibig Verdi lampa wisząca 3x15 W biała-czarna 1435/3PREM
Nr Kat. 14353PREM
Emibig Verdi lampa wisząca 3x15 W biała-czarna 1435/3PREM
Nr Kat. 14353PREM
Opis produktu Emibig Verdi lampa wisząca 3x15 W biała-czarna 1435/3PREM
VERDI to wyjątkowa seria lamp wiszących, które podkreślą piękno Twojego wnętrza. Duży klosz o oryginalnej fakturze i prosta minimalistyczna konstrukcja, czynią lampę VERDI doskonałym elementem dekoracyjnym do Twojego wnętrza. Funkcjonalność łączy się tu z nowoczesnym designem i elegancją. Seria dostępna w wersji na 1, 3, 4 lub 6 źródeł światła. Klosze w kolorze białym lub grafitowym. Produkt w 100% polski, wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Verdi |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5907106011402 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 40 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





