| Marka: | Emibig |
| Seria: | Vander |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Średnica: | 16 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna-złota 13644
Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna-złota 13644
Nr Kat. 13644
Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna-złota 13644
Nr Kat. 13644
Opis produktu Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna-złota 13644
VANDER - To doskonałe połączenie stylu loftowego i industrialnego. Wykonana z wytrzymałej stali lampa VANDER ma unikalne druciane klosze, które tworzą interesujące efekty świetlne i podkreślają jej surowy charakter. Idealnie nadaje się do salonu, jadalni, kuchni oraz przestrzeni komercyjnych, dodając wnętrzom oryginalności i nowoczesnego designu.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Vander |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Średnica | 16 cm |
| Podwieszenie | 140 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5901738880085 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 36 x 115 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





