| Marka: | Emibig |
| Seria: | Vander |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
| Ilość punktów światła: | 4 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna 1365/4
Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna 1365/4
Nr Kat. 13654
Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna 1365/4
Nr Kat. 13654
Opis produktu Emibig Vander lampa wisząca 4x15 W czarna 1365/4
Seria VANDER to doskonała propozycja do wnętrz industrialnych, nowoczesnych i minimalistycznych. Charakteryzuje się oryginalnym designem i zapewnia dużo światła. Długie przewody i uniwersalna kolorystyka dają mnóstwo możliwości aranżacji i pięknie dopełnią niemalże każde pomieszczenie. Seria dostępna na 1, 3, 4 lub 6 źródeł światła, w wersji czarnej lub czarno-złotej. VANDER to rewelacyjna ozdoba Twojego domu, która łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Produkt polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Vander |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5901738880030 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 36 x 115 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





