| Marka: | Emibig |
| Seria: | Vander |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Średnica: | 16 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Vander lampa wisząca 1x15 W czarna 1365/1
Emibig Vander lampa wisząca 1x15 W czarna 1365/1
Nr Kat. 13651
Emibig Vander lampa wisząca 1x15 W czarna 1365/1
Nr Kat. 13651
Opis produktu Emibig Vander lampa wisząca 1x15 W czarna 1365/1
Seria VANDER to doskonała propozycja do wnętrz industrialnych, nowoczesnych i minimalistycznych. Charakteryzuje się oryginalnym designem i zapewnia dużo światła. Długie przewody i uniwersalna kolorystyka dają mnóstwo możliwości aranżacji i pięknie dopełnią niemalże każde pomieszczenie. Seria dostępna na 1, 3, 4 lub 6 źródeł światła, w wersji czarnej lub czarno-złotej. VANDER to rewelacyjna ozdoba Twojego domu, która łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Produkt polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Vander |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Średnica | 16 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901738880009 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 16 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





