| Marka: | Emibig |
| Seria: | Starlit |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 64 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Starlit lampa wisząca x10 W czarna 1372/8
Emibig Starlit lampa wisząca x10 W czarna 1372/8
Nr Kat. 13728
Emibig Starlit lampa wisząca x10 W czarna 1372/8
Nr Kat. 13728
Opis produktu Emibig Starlit lampa wisząca x10 W czarna 1372/8
STARLIT - Nowoczesna propozycja oświetlenia, idealna do wnętrz w stylu minimalistycznym. Prosta forma, charakteryzuje się jednocześnie oryginalnością i przykuwa uwagę. Doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni, stanowiąc piękny element dekoracyjny i dodając wnętrzom charakteru. Seria STARLIT dostępna jest w wersji białej lub czarnej na 6 lub 8 źródeł światła. Wykonana z materiałów najwyższej jakości. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Starlit |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5901738880412 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





