| Marka: | Emibig |
| Seria: | Skiva |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 89 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Skiva lampa wisząca 4x15 W biała 1410/4
Emibig Skiva lampa wisząca 4x15 W biała 1410/4
Nr Kat. 14104
Emibig Skiva lampa wisząca 4x15 W biała 1410/4
Nr Kat. 14104
Opis produktu Emibig Skiva lampa wisząca 4x15 W biała 1410/4
SKIVA to nowoczesna lampa sufitowa o wyjątkowej formie. Jej geometryczne koła, przyciągają uwagę i prezentują się niebanalnie, a dzięki odsłoniętej żarówce, dają dużą ilość światła. Seria SKIVA z elementami drewna to doskonały pomysł na dodanie ciepła i przytulności minimalistycznym wnętrzom. Seria dostępna w wersji czarnej lub białej, na 2 lub 4 źródła światła. Wykonana z materiałów najwyższej jakości. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Skiva |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 89 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106010634 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 37 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





