| Marka: | Emibig |
| Seria: | Skin |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 95 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Skin lampa wisząca 3x8 W biała/pomarańczowa 1606/3
Emibig Skin lampa wisząca 3x8 W biała/pomarańczowa 1606/3
Nr Kat. 16063
Emibig Skin lampa wisząca 3x8 W biała/pomarańczowa 1606/3
Nr Kat. 16063
Opis produktu Emibig Skin lampa wisząca 3x8 W biała/pomarańczowa 1606/3
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 95 cm
- ilość punktów świetlnych: 3
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- IP20
- materiał: metal
- kolor: biały/pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Skin |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 95 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5907106014731 |
| Wymiary z opakowaniem | 115 x 30 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





