| Marka: | Emibig |
| Seria: | Skin |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Skin lampa wisząca 1x8 W czarna 1603/1
Emibig Skin lampa wisząca 1x8 W czarna 1603/1
Nr Kat. 16031
Emibig Skin lampa wisząca 1x8 W czarna 1603/1
Nr Kat. 16031
Opis produktu Emibig Skin lampa wisząca 1x8 W czarna 1603/1
- lampa wisząca
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 30 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: stal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





