| Marka: | Emibig |
| Seria: | Rosa |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Rosa lampa wisząca 3x10 W biała 1389/3
Emibig Rosa lampa wisząca 3x10 W biała 1389/3
Nr Kat. 13893
Emibig Rosa lampa wisząca 3x10 W biała 1389/3
Nr Kat. 13893
Opis produktu Emibig Rosa lampa wisząca 3x10 W biała 1389/3
Seria ROSA to nowoczesna kolekcja lamp wiszących w stylu loft. Jej minimalistyczny design wpisuje się idealnie w najnowsze trendy. Połączenie chłodnego metalu stożkowych kloszy z blaskiem złota przykuwa uwagę i intryguje. Seria ROSA stanowi fantastyczny element dekoracyjny, doskonale doświetlając wnętrze. Dostępne w wersji na 1, 3, 4 lub 5 źródeł światła, w kolorze czarnym lub białym. Produkt w 100% polski, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Rosa |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5907106010177 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 35 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





