| Marka: | Emibig |
| Seria: | Origo |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 200 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Origo lampa wisząca 5x15 W czarna-grafitowa 1375/5
Emibig Origo lampa wisząca 5x15 W czarna-grafitowa 1375/5
Nr Kat. 13755
Emibig Origo lampa wisząca 5x15 W czarna-grafitowa 1375/5
Nr Kat. 13755
Opis produktu Emibig Origo lampa wisząca 5x15 W czarna-grafitowa 1375/5
ORIGO to wyjątkowa seria lamp wiszących typu "pająk". Duży klosz w kształcie elipsy o oryginalnej fakturze i długie przewody z możliwością dostosowania ich długości do indywidualnych potrzeb, czynią lampę ORIGO doskonałym elementem dekoracyjnym do Twojego wnętrza. Funkcjonalność łączy się tu z nowoczesnym designem i elegancją. Seria dostępna w wersji na 1, 3 lub 5 źródeł światła. Klosze w kolorze białym lub grafitowym. Produkt w 100% polski, wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Origo |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5907106009744 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





