| Marka: | Emibig |
| Seria: | Opus |
| Pomieszczenie: | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Opus lampa podsufitowa 2x10 W biała-czarna 1390/2
Emibig Opus lampa podsufitowa 2x10 W biała-czarna 1390/2
Nr Kat. 13902
Emibig Opus lampa podsufitowa 2x10 W biała-czarna 1390/2
Nr Kat. 13902
Opis produktu Emibig Opus lampa podsufitowa 2x10 W biała-czarna 1390/2
Seria OPUS to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii OPUS zachwyca, metalowa konstrukcja jest prosta, a jednocześnie przykuwa uwagę. Dostępne w wersji na 2, 3 lub 4 źródła światła. Produkt w 100% polski, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Opus |
| Pomieszczenie | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106010214 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 40 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





