| Marka: | Emibig |
| Seria: | Lulu |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Emibig Lulu kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1539/K1
Emibig Lulu kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1539/K1
Nr Kat. 1539K1
Pytania
(1)Emibig Lulu kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1539/K1
Nr Kat. 1539K1
Pytania
(1)Opis produktu Emibig Lulu kinkiet 1x8 W pomarańczowy 1539/K1
- kinkiet
- wysokość: 17 cm
- szerokość: 17 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Lulu |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106013543 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 24 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Jakiej wilkości powinna być żarówka?
Zalecana jest krótka żarówka G9 około 4 cm wysokości.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





