| Marka: | Emibig |
| Seria: | Libra |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Libra lampa wisząca 5x10 W biała-czarna-grafitowa...
Emibig Libra lampa wisząca 5x10 W biała-czarna-grafitowa 1381/5
Nr Kat. 13815
Emibig Libra lampa wisząca 5x10 W biała-czarna-grafitowa 1381/5
Nr Kat. 13815
Opis produktu Emibig Libra lampa wisząca 5x10 W biała-czarna-grafitowa 1381/5
LIBRA to wyjątkowa seria lamp wiszących, obok których nie sposób przejść obojętnie. Klosz o oryginalnej fakturze i wyjątkowa geometryczna konstrukcja, czynią lampę LIBRA doskonałym elementem dekoracyjnym do Twojego wnętrza. Funkcjonalność łączy się tu z nowoczesnym designem i elegancją. Seria dostępna w wersji na 5 lub 6 źródeł światła. Klosze w kolorze białym lub grafitowym. Produkt w 100% polski, wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Libra |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5907106009935 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





