| Marka: | Emibig |
| Seria: | Holon |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | szary |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | G9, GX53 |
| Wysokość: | 23 cm |
| Szerokość: | 62 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Holon lampa podsufitowa 6x8 W szara 1561/6
Emibig Holon lampa podsufitowa 6x8 W szara 1561/6
Nr Kat. 15616
Emibig Holon lampa podsufitowa 6x8 W szara 1561/6
Nr Kat. 15616
Opis produktu Emibig Holon lampa podsufitowa 6x8 W szara 1561/6
- lampa podsufitowa
- wysokość: 23 cm
- szerokość: 62 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GX53/G9
- maksymalna moc żarówki: 8W LED
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Holon |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9, GX53 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5907106013789 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 27 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,03 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





