| Marka: | Emibig |
| Seria: | Hermes |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 86 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Hermes lampa podsufitowa 6x10 W biała 1348/6
Emibig Hermes lampa podsufitowa 6x10 W biała 1348/6
Nr Kat. 13486
Emibig Hermes lampa podsufitowa 6x10 W biała 1348/6
Nr Kat. 13486
Opis produktu Emibig Hermes lampa podsufitowa 6x10 W biała 1348/6
HERMES - To połączenie nowoczesnego stylu z surowością stylu industrialnego. Wykonanie lampy doskonale prezentuje kontrast między delikatnością szkła, a twardością i chłodem metalu. Wykorzystanie dwóch rodzajów osłony żarówki oraz nieco nieregularna forma czynią serię HERMES unikatową i wyjątkową. To oświetlenie nie tylko daje światło, ale także świetnie wygląda i urozmaica wystrój pomieszczenia. Jeśli lubisz nietypowe rozwiązania, ta lampa spełni Twoje oczekiwania. Będzie trafnym wyborem dla osób, które lubią surowy, ale stylowy wystrój. To nie tylko zwykła lampa - to mocny element dekoracyjny, który doda charakteru Twojemu pomieszczeniu. Metalowe klosze możesz ustawić w dowolnej pozycji. Seria dostępna w wersji czarnej i białej, na 2, 4 lub 6 punktów świetlnych. Produkt w 100% polski, wykonany z dbałością o każdy szczegół z materiałów najwyższej jakości.
- liczba źródeł światła: 6
- moc żarówki: 10W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E14
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal
- kolor: biały
- brak żarówek w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Hermes |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5901738880498 |
| Wymiary z opakowaniem | 115 x 30 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





