| Marka: | Emibig |
| Seria: | Fuji |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 200 cm |
| Średnica: | 200 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Fuji lampa wisząca 4x10 W czarna 13494
Emibig Fuji lampa wisząca 4x10 W czarna 13494
Nr Kat. 13494
Emibig Fuji lampa wisząca 4x10 W czarna 13494
Nr Kat. 13494
Opis produktu Emibig Fuji lampa wisząca 4x10 W czarna 13494
ELIT to wyjątkowe oświetlenie o nowoczesnym i minimalistycznym designie, idealne dla miłośników prostej i jednocześnie spektakularnej estetyki. Gładka forma i metal malowany proszkowo nadają lampie nietuzinkowy wygląd, który doskonale wpisuje się we współczesne wnętrza. Dostępna w kolorze czarnym lub czarno złotym. Seria ELIT jest uniwersalnym dodatkiem do różnych przestrzeni, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Na 1, 3, 4 lub 6 źródeł światła. Produkt w 100% polski.
- liczba źródeł światła: 4
- moc żarówki: 10W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: GUX53
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny
- brak żarówek w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Fuji |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Średnica | 200 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5901738880542 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 32 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





