| Marka: | Emibig |
| Seria: | Fuji |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14, GU10, GX53 |
| Wysokość: | 200 cm |
| Szerokość: | 200 cm |
| Średnica: | 200 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Fuji lampa wisząca 4x W czarna-złota 13504
Emibig Fuji lampa wisząca 4x W czarna-złota 13504
Nr Kat. 13504
Emibig Fuji lampa wisząca 4x W czarna-złota 13504
Nr Kat. 13504
Opis produktu Emibig Fuji lampa wisząca 4x W czarna-złota 13504
FUJI - To niesamowita seria lamp typu "pająk", w nowoczesnej atrakcyjnej odsłonie. Mnóstwo możliwości aranżacji, oryginalny design - dzięki połączeniu trzech różnych osłon na żarówkę, lampa prezentuje się nietuzinkowo i z pewnością przykuwa spojrzenia. Seria FUJI to doskonały wybór do wszystkich rodzajów wnętrz, zwłaszcza wysokich industrialnych pomieszczeń. Przekonaj się, jak lampa FUJI odmieni Twoje wnętrze nadając mu niepowtarzalnego wyrazu. Połączenie szkła oraz metalu dodatkowo wyróżnia serię FUJI na tle innych lamp. Dostępna w kolorze czarnym oraz złotym, na 4 lub 6 źródeł światła. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości.
- liczba źródeł światła: 4
- napięcie: 230V
- oprawa i moc żarówki: GU10: 8W, E14: 10W, GX53: 10W
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny, złoty
- brak żarówek w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Fuji |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14, GU10, GX53 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Średnica | 200 cm |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5901738880566 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 32 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





