| Marka: | Emibig |
| Seria: | Foster |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 45 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Foster lampa podsufitowa 2x10 W biała 1354/2
Emibig Foster lampa podsufitowa 2x10 W biała 1354/2
Nr Kat. 13542
Emibig Foster lampa podsufitowa 2x10 W biała 1354/2
Nr Kat. 13542
Opis produktu Emibig Foster lampa podsufitowa 2x10 W biała 1354/2
FOSTER - Minimalistyczna seria oświetlenia wykonana z metalu najwyższej jakości. Pięknie i stylowo dopełni wnętrza w klimacie loftowym oraz industrialnym. Prosta forma i duże otwarte klosze sprawią, że lampy FOSTER będą idealne dla miłośników stonowanej, a zarazem designerskiej stylistyki. Seria ta doskonale spełnia swoją funkcję, doskonale doświetlając każde pomieszczenie. Pomimo swej prostoty, lampy FOSTER wyróżniają się w pomieszczeniu i z pewnością sprawią, że wnętrze zyska nowy intrygujący wymiar. Produkt w 100% polski, dostępny w wersji czarnej lub białej, na 2 lub 3 źródła światła.
- liczba źródeł światła: 2
- moc żarówki: 10W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E27
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal
- kolor: biały
- brak żarówek w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Foster |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5901738880641 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





