| Marka: | Emibig |
| Seria: | Flor |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Emibig Flor lampa stojąca 1x10 W pomarańczowa 1499/LP1
Emibig Flor lampa stojąca 1x10 W pomarańczowa 1499/LP1
Nr Kat. 1499LP1
Emibig Flor lampa stojąca 1x10 W pomarańczowa 1499/LP1
Nr Kat. 1499LP1
Opis produktu Emibig Flor lampa stojąca 1x10 W pomarańczowa 1499/LP1
- lampa stojąca
- wysokość: 150 cm
- szerokość: 29 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 10W LED
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: pomarańczowy
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Flor |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106013123 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 162 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





