| Marka: | Emibig |
| Seria: | Epoca |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Epoca lampa wisząca 2x10 W czarna-szary/popielaty...
Emibig Epoca lampa wisząca 2x10 W czarna-szary/popielaty 1405/2
Nr Kat. 14052
Emibig Epoca lampa wisząca 2x10 W czarna-szary/popielaty 1405/2
Nr Kat. 14052
Opis produktu Emibig Epoca lampa wisząca 2x10 W czarna-szary/popielaty 1405/2
EPOCA - to seria pięknych, klasycznych lamp wiszących, które dodadzą uroku i lekkości każdemu wnętrzu. Duże abażury w delikatnych odcieniach beżu i szarości prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. To oświetlenie doda niepowtarzalnego klimatu i stworzy wyjątkowy nastrój w Twoim domu. Produkt dostępny w wersji na 2 lub 3 źródła światła, wykonany z materiałów najwyższej jakości, w 100% polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Epoca |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106010733 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





