| Marka: | Emibig |
| Seria: | Echo |
| Pomieszczenie: | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Echo lampa podsufitowa 2x15 W czarna 1385/2
Emibig Echo lampa podsufitowa 2x15 W czarna 1385/2
Nr Kat. 13852
Emibig Echo lampa podsufitowa 2x15 W czarna 1385/2
Nr Kat. 13852
Opis produktu Emibig Echo lampa podsufitowa 2x15 W czarna 1385/2
Seria ECHO to nowoczesna kolekcja lamp sufitowych w stylu loft. Jej minimalistyczny design wpisuje się idealnie w najnowsze trendy. Druciane klosze w trzech rozmiarach zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia, metalowa konstrukcja jest prosta, a jednocześnie przykuwa uwagę i intryguje. Dostępne w wersji na 2 lub 3 źródła światła. Produkt w 100% polski, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Echo |
| Pomieszczenie | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907106009997 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





