| Marka: | Emibig |
| Seria: | Diaz |
| Pomieszczenie: | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 7 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Emibig Diaz lampa podsufitowa 4x12 W czarna-drewno 1438/4
Emibig Diaz lampa podsufitowa 4x12 W czarna-drewno 1438/4
Nr Kat. 14384
Emibig Diaz lampa podsufitowa 4x12 W czarna-drewno 1438/4
Nr Kat. 14384
Opis produktu Emibig Diaz lampa podsufitowa 4x12 W czarna-drewno 1438/4
DIAZ to minimalistyczne oświetlenie, które idealnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu, od kuchni po sypialnię. Świetnie spełnia swoją funkcję dobrego doświetlenia, jednocześnie stanowiąc stylowy element dekoracyjny. Seria DIAZ dostępna w wersji na 1, 3 lub 4 źródła światła, cała z metalu lub z elementem z drewna. Wykonana z materiałów najwyższej jakości. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Diaz |
| Pomieszczenie | łazienka, pokój dziecięcy |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106011549 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 37 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





