| Marka: | Emibig |
| Seria: | Atria |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 105 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Emibig Atria lampa wisząca 4x10 W czarna-grafitowa 1384/4
Emibig Atria lampa wisząca 4x10 W czarna-grafitowa 1384/4
Nr Kat. 13844
Emibig Atria lampa wisząca 4x10 W czarna-grafitowa 1384/4
Nr Kat. 13844
Opis produktu Emibig Atria lampa wisząca 4x10 W czarna-grafitowa 1384/4
Seria ATRIA to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii ATRIA zachwyca, metalowa konstrukcja jest prosta, a jednocześnie przykuwa uwagę. Dostępne w wersji na 2 lub 4 źródła światła. Produkt w 100% polski, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Dane techniczne
| Marka | Emibig |
| Seria | Atria |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, grafitowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5907106009980 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 33 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





