| Marka: | Elstead Lighting |
| Seria: | Dax |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 102 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 8 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Elstead Lighting Dax lampa wisząca 1x8 W czarna HK-DAX-MP-BK
Elstead Lighting Dax lampa wisząca 1x8 W czarna HK-DAX-MP-BK
Nr Kat. HKDAXMPBK
Elstead Lighting Dax lampa wisząca 1x8 W czarna HK-DAX-MP-BK
Nr Kat. HKDAXMPBK
Opis produktu Elstead Lighting Dax lampa wisząca 1x8 W czarna HK-DAX-MP-BK
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





