| Marka: | DPM |
| Seria: | X-Line |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 10.3 cm |
| Szerokość: | 5.5 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Oświetlenie szynowe i linkowe
- DPM X-Line reflektor szynowy GU10 biały STR-GU10-W
DPM X-Line reflektor szynowy GU10 biały STR-GU10-W
Nr Kat. STRGU10W
DPM X-Line reflektor szynowy GU10 biały STR-GU10-W
Nr Kat. STRGU10W
Opis produktu DPM X-Line reflektor szynowy GU10 biały STR-GU10-W
- reflektor szynowy
- źródło światła: żarówka GU10 (brak w zestawie)
- napięcie zasilające: 230 V
- wymiary: 5,5 x 5,5 x 9,2 cm
- materiał: aluminium
- kolor: biały
- stopień ochrony: IP20
Dane techniczne
| Marka | DPM |
| Seria | X-Line |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10.3 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ produktu | element systemu szynowego |
| Kod EAN | 5906881210666 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 7 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





