- wymiary: 60 x 46 cm
- ceramiczna
- jednokomorowa
- 1 otwór pod baterię
- z przelewem
- kolor: biała
| Marka: | Defra |
| Seria: | Plan |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Krótszy bok: | 46 cm |
| Typ: | meblowa |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięOpis produktu Defra Plan umywalka 60x46 cm prostokątna meblowa biała 1722
- wymiary: 60 x 46 cm
- ceramiczna
- jednokomorowa
- 1 otwór pod baterię
- z przelewem
- kolor: biała
| Marka | Defra |
| Seria | Plan |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Kod EAN | 5906365480745 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 17 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!