| Marka: | Comad |
| Seria: | Terra Villa |
| Dłuższy bok (cm): | 60 |
| Krótszy bok (cm): | 46 |
| Kolor: | orzech |
| Kod EAN: | 5907611680513 |
| Wymiary z opakowaniem: | 53 x 3 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem: | 5,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Blaty
- Comad Terra Villa blat 60x46 cm ciemny orzech VILLA...
Comad Terra Villa blat 60x46 cm ciemny orzech VILLA 89-60-46 L
Nr Kat. VILLA896046L
Comad Terra Villa blat 60x46 cm ciemny orzech VILLA 89-60-46 L
Nr Kat. VILLA896046L
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Comad Terra Villa blat 60x46 cm ciemny orzech VILLA 89-60-46 L
Blat o długości 60 cm wykończony w dekorze Orzech Villa zachwyca głęboką kolorystyką i naturalnym rysunkiem drewna, wprowadzając do wnętrza ciepło, spokój i szlachetny charakter. Wykonany z płyty laminowanej, zapewnia estetyczny wygląd na lata. Polska produkcja oparta na certyfikowanych materiałach FSC gwarantuje jakość i trwałość. Powierzchnia blatu jest łatwa do czyszczenia i utrzymania w doskonałym stanie.
W celu zamontowania umywalki należy wyciąć otwór przeznaczony na syfon w miejscu adekwatnym do rozmiarów i usytuowania umywalki. Każdy blat wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem i dopracowanymi detalami, gwarantując estetykę oraz komfort użytkowania, potwierdzony 2-letnią gwarancją.
W celu zamontowania umywalki należy wyciąć otwór przeznaczony na syfon w miejscu adekwatnym do rozmiarów i usytuowania umywalki. Każdy blat wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem i dopracowanymi detalami, gwarantując estetykę oraz komfort użytkowania, potwierdzony 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Terra Villa |
| Dłuższy bok (cm) | 60 |
| Krótszy bok (cm) | 46 |
| Kolor | orzech |
| Kod EAN | 5907611680513 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 3 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





