więcej
| Marka: | Comad |
| Seria: | Line Reed Green |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Rodzaj: | inna |
| Kolor: | zielony |
| Kod EAN: | 5907611663554 |
| Wymiary z opakowaniem: | 40 x 14 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem: | 25,00 kg |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(4)| Marka: | Comad |
| Seria: | Line Reed Green |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Rodzaj: | inna |
| Kolor: | zielony |
| Kod EAN: | 5907611663554 |
| Wymiary z opakowaniem: | 40 x 14 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem: | 25,00 kg |
Pytania
(4)Opis produktu Comad Line Reed Green szafka 80x39x57 cm zielona LINE REED GREEN D 82-80-2S
| Marka | Comad |
| Seria | Line Reed Green |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Rodzaj | inna |
| Kolor | zielony |
| Kod EAN | 5907611663554 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 14 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Do tej umywalki pasują umywalki:
Comad Dance White umywalka 62x40 cm prostokątna meblowa biała CFP - 8009 DANCE 80
Comad SKY 3 umywalka 81x40 cm prostokątna meblowa biała SKY 3 80CM ( E-8099-3-80 )
Producent podaje same dekory:
Korpus: EGGER U604 ST9 Reed green
Front: Folia LUMATECH 427-5022 reed green
Tak, szuflady posiadają system cichego domyku.
Nie, ponieważ szafki nie posiadają uniwersalnych wymiarów. Do tej szafki pasują umywalki:
Comad Dance White umywalka 62x40 cm prostokątna meblowa biała CFP - 8009 DANCE 80
Comad SKY 3 umywalka 81x40 cm prostokątna meblowa biała SKY 3 80CM ( E-8099-3-80 )
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!