| Marka: | Comad |
| Seria: | Coast Evoke |
| Szerokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 44.5 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Rodzaj: | inna |
| Kolor: | dąb |
| Kod EAN: | 5907611656815 |
| Wymiary z opakowaniem: | 47 x 5 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem: | 8,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Comad Coast Evoke szafka 20x44,5x46 cm dąb ICONIC OAK...
Comad Coast Evoke szafka 20x44,5x46 cm dąb ICONIC OAK COAST EVOKE 81-01-A
Nr Kat. ICONICOAKCOASTEVOKE8101A
multirabaty
Comad Coast Evoke szafka 20x44,5x46 cm dąb ICONIC OAK COAST EVOKE 81-01-A
Nr Kat. ICONICOAKCOASTEVOKE8101A
multirabaty
Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki!
Wysyłamyjutro!
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Comad Coast Evoke szafka 20x44,5x46 cm dąb ICONIC OAK COAST EVOKE 81-01-A
- szafka pod blat
- szerokość: 20 cm
- wysokość: 46 cm
- głębokość: 44,5 cm
- materiał: płyta laminowana
- szerokość: 20 cm
- wysokość: 46 cm
- głębokość: 44,5 cm
- materiał: płyta laminowana
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Coast Evoke |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 44.5 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Rodzaj | inna |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5907611656815 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 5 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





