| Marka: | Comad |
| Seria: | Adel Cashmere |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | beżowy |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Comad Adel Cashmere szafka 80x46x57 cm podumywalkowa...
Comad Adel Cashmere szafka 80x46x57 cm podumywalkowa wisząca kaszmir ADEL CASHMERE 82-80-2S
Pytania
(2)Comad Adel Cashmere szafka 80x46x57 cm podumywalkowa wisząca kaszmir ADEL CASHMERE 82-80-2S
Pytania
(2)Opis produktu Comad Adel Cashmere szafka 80x46x57 cm podumywalkowa wisząca kaszmir ADEL CASHMERE 82-80-2S
- wysokość 57 cm
- szerokość 80cm
- głębokość 46 cm
- waga 25 kg
- materiał korpusu: płyta laminowana 16 mm
- materiał frontu: MDF 16 mm PCV
- montaż: wiszący
- uchwyty: plastikowe
- prowadnica: cichy domyk
- 2 szuflady
- dedykowane umywalki meblowe: SKY
- dedykowane umywalki nadblatowe: BEYOND 2; BEYOND 3; TRUST 2 (konieczność dokupienia także blatu)
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Adel Cashmere |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | beżowy |
| Kod EAN | 5907611665831 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 13 x 92 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Wysokość górnej szuflady – 120 mm
Wysokość dolnej szuflady – 160 mm
Wycięcie na syfon to łukowana tylna ścianka górnej szuflady.
- W przypadku montażu umywalki nablatowej zlecany jest syfon: Comad Preloc syfon do umywalki butelkowy biały SYFON PRELOC 330
- W przypadku montażu umywalki meblowej zalecany jest syfon PRELOC 400: Comad Preloc syfon z korkiem chrom SYFON PRELOC 400
Kolor produktu określany jest jako kaszmirowy mat, według wzornictwa producenta Swiss Krono. Nie jest to kolor przypisany do standardowej palety RAL, dlatego nie posiada jednoznacznego odpowiednika w tym systemie.
[concept]
[explanation]





