Cielo Easy Bath

(0 produktów)
Widok:
Sortuj wg:

Cielo Easy Bath - informacje

Nowoczesna kolekcja sanitarna Easy Bath została stworzona z myślą o funkcjonalnych wnętrzach urządzonych w minimalistycznym stylu. Ergonomiczny kształt produktów z tej serii to gwarancja komfortowego użytkowania. Seria Easy Bath to nie tylko umywalki przeznaczone do montażu ściennego, nablatowego oraz stojącego, ale także nowoczesne ubikacje i miski WC. Oferta obejmuje również najróżniejsze akcesoria, które pomogą rozszerzyć funkcjonalność wybranych produktów.

Innowacyjne wzornictwo z nutą luksusu

Biała ceramika z kolekcji Easy Bath zachwyca wyjątkowymi rozwiązaniami stylistycznymi. Szczególną uwagę zwraca ergonomiczne zaprojektowanie umywalek, których misy delikatnie wystają za prostopadłościenną formę produktu. Ich niewątpliwym atutem jest także przestrzeń na kosmetyki lub mydelniczki. Ubikacje i miski WC są dostatecznie szerokie, dlatego oferują pełne podparcie oraz wygodę. Dostępne akcesoria zostały dopasowane stylistycznie do produktów i poszerzają ich funkcjonalność. Subtelne połączenie odważnych zaokrągleń z ostrymi krawędziami i kątami prostymi wpływa na unikalne wzornictwo, które wspaniale wpisze się w najróżniejsze warianty aranżacji.

Easy Bath – kolekcja na bazie wytrzymałej ceramiki

Produkty z serii Easy Bath są wykonywane ze sprawdzonych surowców i gwarantują wieloletnią trwałość oraz najwyższą jakość. Najnowsze osiągnięcia techniki sanitarnej sprawiły, że struktura wewnętrzna całkowicie zabezpiecza przed pęknięciami i ukruszeniami. Aksamitnie gładka powierzchnia będzie wolna od zarysowań, zmatowień i innych defektów powierzchniowych, niezależnie od intensywności eksploatacji. Wykończenie jest nieporowate, dlatego nie przywierają do niego zanieczyszczenia oraz cechuje się ono odpornością na powstawanie przebarwień. Produkty umożliwiają stosowanie silnych chemicznych środków czyszczących bez ryzyka uszkodzenia.

Najważniejsze atuty produktów Cielo Easy Bath

Minimalistyczne umywalki oraz ubikacje Easy Bath łączą w sobie ergonomię i luksusowy charakter. Inteligentny kształt zapewnia użytkownikowi swobodę w poszczególnych czynnościach higienicznych. Dostępność akcesoriów w postaci uchwytów na ręczniki oraz postumentów do umywalek pozwala rozszerzyć funkcjonalność wybranych modeli armatury łazienkowej. Seria produktów Easy Bath zachwyca wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, które wpływają na komfort użytkowania oraz na satysfakcjonującą trwałość poszczególnych produktów. Umywalki, ubikacje oraz miski WC zostały zaprojektowane według najnowszych trendów, dzięki czemu wyróżniają się stylowym designem.

Brak produktów w wybranej kategorii
Oferta promocyjna - kwiecień 2018