| Marka: | Cezar |
| Seria: | Hi-Line Prestige |
| Kolor: | Beżowa |
| Materiał: | PVC |
| Komora na kable: | Tak |
| Długość: | 250 cm |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| Grubość: | 2.2 cm |
| Kod EAN: | 5907684623493 |
| Waga z opakowaniem: | 0,75 kg |
Listwy przypodłogowe
Cezar Hi-Line Prestige listwa przypodłogowa PVC 250 cm dąb bilbao mat 623493
Nr Kat. 623493
Cezar Hi-Line Prestige listwa przypodłogowa PVC 250 cm dąb bilbao mat 623493
Nr Kat. 623493





