Opis produktu Cersanit Moduo szafka 49,5x34,5x57 cm podumywalkowa wisząca kaszmir S590-105-DSM
Szafka podumywalkowa MODUO SLIM, o nowoczesnej linii stylistycznej wykonana jest z płyty lakierowanej na kolor kaszmir o matowym wykończeniu. Model wyposażony jest w komfortowe frezowane uchwyty i system cichego domykania. Dzięki zmniejszonej głębokości można ją zamontować nawet w wąskich pomieszczeniach. Pozwoli to na dostosowanie wnętrza do swoich indywidulanych potrzeb. Szafka przystosowana jest do montażu z umywalką meblową MODUO SLIM 50. Szafka posiada dwie pełne szuflady, rekomendujemy zastosowanie syfonu oszczędzającego miejsce.
MODUO - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚĆI
Jest to wyjątkowa kolekcja pozwalająca zagospodarować każdą łazienkę, od przestronnych salonów łazienkowych po niewielkie toalety. Składa się ona z bardzo rozbudowanej części meblowej, umywalek oraz produktów toaletowych. Charakterystyczną cechą wdrożenia jest najszerszy wybór mebli łazienkowych. Dostępny wachlarz rozwiązań pozwala zagospodarować naprawdę trudne, niewymiarowe przestrzenie. Jednym z ważniejszych wyróżników jest modułowość mebli – dająca możliwość samodzielnego tworzenia kompletów i wieloelementowych zestawów.
MODUO - WYBÓR KOLORÓW
Kolekcja MODUO może zaproponować meble łazienkowe aż w trzech kolorach: błyszczącym białym, satynowym antracytowy oraz w nowym – kaszmirowym. Każdy z wariantów jest na tyle charakterny, że można aranżować przestrzeń monochromatyczną, a jednocześnie uniwersalną, co pozwala na swobodne łączenie kolorów z gwarancją idealnego dopasowania. Doskonałym uzupełnieniem oferty są blaty i moduły otwarte w kolorach dąb oraz dąb hikora, które świetnie wkomponują się w każdy projekt, a dodatkowo sprawią, że wnętrze stanie się bardziej przytulne.
2 LATA GWARANCJI NA MEBLE
Oferujemy 2-letnią gwarancję na wady fabryczne mebli oraz prawidłowe funkcjonowanie prowadnic i zawiasów.
Materiał frontów: płyta MDF Materiał korpusu: płyta wiórowa laminowana 16 mm
Który blat Cersanit pasuje do tej szafki?
Szafka została zaprojektowana z myślą o montażu z umywalką meblową MODUO SLIM 50.
Zastosowanie blatu Cersanit nie będzie w tym przypadku możliwe z dwóch powodów. Po pierwsze, blaty z oferty Cersanit przeznaczone są do szafek o minimalnej szerokości 60 cm. Po drugie, standardowa głębokość blatów Cersanit jest dostosowana do szafek o głębokości 45 cm, dlatego modele typu slim nie są z nimi kompatybilne.