| Marka: | Catalano |
| Seria: | Italy |
| Długość: | 52 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
| Materiał: | ceramika |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- Catalano Italy miska WC wisząca bez kołnierza biały...
Catalano Italy miska WC wisząca bez kołnierza biały 0711520001
Nr Kat. 0711520001
(1)
Pytania
(1)Catalano Italy miska WC wisząca bez kołnierza biały 0711520001
Nr Kat. 0711520001
(1)
Pytania
(1)Opis produktu Catalano Italy miska WC wisząca bez kołnierza biały 0711520001
- szerokość: 37 cm
- długość: 52 cm
- bez rantu wewnętrznego
- montaż ścienny
- powłoka Cataglaze w standardzie (produkt wykazuje lepszą odporność na chemikalia oraz jest łatwiejszy do utrzymania w czystości)
- technologia spłukiwania wirowego Newflush
- waga 23 kg
- kolor: biały błyszczący
Cena miski bez deski.
Dane techniczne
| Marka | Catalano |
| Seria | Italy |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 8058647596907 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 37 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 25,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:
Catalano Italy miska WC wisząca bez kołnierza biały 0711520001
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Czy syfon wystaje spod miski i jest widoczny?
Tak, syfon wystaje. Ale dopóki ktoś z perspektywy ''żabki'' nie będzie patrzył to nie powinien go widzieć.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





