| Marka: | Catalano |
| Kolor: | biały |
| Rodzaj: | wolnoopadająca |
| Kod EAN: | 8058647598000 |
| Wymiary z opakowaniem: | 39 x 6 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem: | 2,20 kg |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Deski sedesowe
- Catalano deska sedesowa wolnoopadająca biała 0751100001
Catalano deska sedesowa wolnoopadająca biała 0751100001
Nr Kat. 0751100001
(1)
Catalano deska sedesowa wolnoopadająca biała 0751100001
Nr Kat. 0751100001
(1)
Opis produktu Catalano deska sedesowa wolnoopadająca biała 0751100001
- antybakteryjna
- wolnoopadająca
- kolor: biały połysk (glossy white)
Dane techniczne
| Marka | Catalano |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 8058647598000 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 6 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:
Catalano deska sedesowa wolnoopadająca biała 0751100001
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Firma godna zaufania Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Firma godna zaufania Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Firma godna zaufania Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Firma godna zaufania Doskonała jakość obsługi klienta Firma spełniła moje oczekiwania
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





