| Marka: | Candellux |
| Seria: | Rossini |
| Materiał: | stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 21 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Candellux Rossini kinkiet 1x40 W biały 21-39385
Candellux Rossini kinkiet 1x40 W biały 21-39385
Nr Kat. 2139385
multirabaty
Candellux Rossini kinkiet 1x40 W biały 21-39385
Nr Kat. 2139385
multirabaty
Opis produktu Candellux Rossini kinkiet 1x40 W biały 21-39385
- źródła światła: 1
- brak źródła światła w zestawie
- moc żarówki: 40W
- gwint: E27
- klasa ochrony: IP20
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: stal, tkanina
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Candellux |
| Seria | Rossini |
| Materiał | stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903034839385 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 17 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,55 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





