| Marka: | Candellux |
| Seria: | Puerto |
| Materiał: | drewno, stal szlachetna, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 110 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
Lampy wiszące
Candellux Puerto lampa wisząca 5x40W biały/drewno 35-62772
Nr Kat. 3562772
Candellux Puerto lampa wisząca 5x40W biały/drewno 35-62772
Nr Kat. 3562772





