| Marka: | Candellux |
| Seria: | Elissa |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 135 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Candellux Elissa lampa wisząca 3x40 W beżowa 33-04567
Candellux Elissa lampa wisząca 3x40 W beżowa 33-04567
Nr Kat. 3304567
multirabaty
Candellux Elissa lampa wisząca 3x40 W beżowa 33-04567
Nr Kat. 3304567
multirabaty
Opis produktu Candellux Elissa lampa wisząca 3x40 W beżowa 33-04567
- lampa wisząca
- liczba źródeł światła: 3
- moc żarówki: 40W
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: E14
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal, szkło
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Candellux |
| Seria | Elissa |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 135 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5906714804567 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 45 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





