| Marka: | Candellux |
| Seria: | Cox |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 125 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Lampy wiszące
Candellux Cox lampa wisząca 1x60W czarny/złoty 31-59345
Nr Kat. 3159345
Candellux Cox lampa wisząca 1x60W czarny/złoty 31-59345
Nr Kat. 3159345





