Ceny do remontu! Trzeci produkt -12%; czwarty -22%; piąty -42% taniej!

Ceny do remontu! -12%, -22%, nawet -42% taniej!

Sprawdź

Brodziki

(5687 produktów)
  • Brodziki prostokątne (1970)

  • Brodziki kwadratowe (580)

  • Brodziki półokrągłe (457)

  • Brodziki inne (102)

  • Odpływy liniowe prysznicowe (1746)

  • Syfony do brodzików (207)

  • Obudowy do brodzików (363)

  • Brodziki - akcesoria (262)

Bestsellery

wszystkie

Ceny do remontu
bestseller
(11)
Wysyłka: 24h!
30,00
36,00-16%
Ceny do remontu
bestseller
(14)
Wysyłka: 24h!
16,00
20,00-19%
Ceny do remontu
bestseller
(11)
Wysyłka: 24h!
30,00
36,00-16%
Ceny do remontu
bestseller
(14)
Wysyłka: 24h!
16,00
20,00-19%

Brodziki

Brodzik prysznicowy powinien być praktyczny i funkcjonalny, tak aby spełniał potrzeby domowników. Jest to również świetne rozwiązanie do małej łazienki, ale nie tylko. Oferta sklepu obejmuje modele w różnych kształtach i o rozmaitych wymiarach, co pozwala dopasować odpowiedni egzemplarz do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego metrażu czy istniejącej instalacji.

Podstawowe parametry


Jedną z najważniejszych kwestii jest kształt brodzika pod prysznic. Zdecydowanie najpopularniejsze są modele prostokątne, kwadratowe i półokrągłe. Znajdziemy również pokaźny katalog brodzików w innych, bardziej nietypowych kształtach. Należy przy tym zwrócić uwagę, czy wybrany model to brodzik głęboki czy płytki. W tym drugim przypadku konieczne będzie odpowiednie dobranie odpływu brodzika, tak by całość „mieściła się” w podłodze.

Głęboki czy płytki – jaki brodzik wybrać?


Modele głębokie dobrze sprawdzają się w domach, w których są małe dzieci. Montaż brodzika tego typu umożliwia pociechom w pierwszych latach życia kąpiel w taki sam sposób, jak w wannie. Jeżeli jednak wśród domowników są osoby starsze lub z ograniczeniami ruchowymi, wówczas lepiej sięgnąć po niski brodzik, który nie będzie im utrudniał korzystania z prysznica.

Wymiary brodzika – 80x80 cm czy 90x90 cm?


Sporą popularnością cieszą się brodziki kwadratowe o bokach 80 lub 90 cm. Gwarantują one zarówno odpowiedni komfort użytkowania, jak i nie zajmują wiele miejsca w pomieszczeniu. Brodzik 90x90 cm w lazienkaplus.pl można nabyć zarówno w wariancie ultrapłaskim, klasycznym czy wysokim. Do tego ostatniego można dopasować również odpowiednią obudowę, dzięki której wszystkie elementy instalacyjne zostaną zgrabnie ukryte.

Z jakiego materiału powinien być wykonany brodzik?


Spośród dostępnych modeli mamy do wyboru – brodziki akrylowe oraz wykonane z konglomeratu. Nieco mniejszą popularnością cieszą się modele stalowe oraz ceramiczne. Pierwsze dwa materiały, a więc akryl oraz konglomerat, sprawiają, że brodzik prysznicowy pozostaje wysoce odporny na czynniki mechaniczne oraz zmiany temperatur. Jednocześnie zapewniają one produktowi odpowiednią trwałość.

Brodzik prysznicowy w zestawie z kabiną


Dla osób, które nie chcą poświęcać wiele czasu na przeglądanie różnych kategorii, producenci przygotowali kompletne zestawy z kabiną i brodzikiem. 80x80, 100x100, a może 110x80 cm? Kwadratowa, prostokątna czy półokrągła? W ofercie sklepu znaleźć można komplety do każdej łazienki, niezależnie od jej metrażu. Nie tylko skraca to czas poszukiwań, ale też montaż brodzika i kabiny jest łatwiejszy i odbywa się bez „niespodzianek”, gdyż oba elementy są do siebie dostosowane fabrycznie.

Montaż brodzika – jakie akcesoria będą potrzebne?


Niezależnie, czy decydujemy się na brodzik głęboki czy niski, musimy upewnić się, że posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria do jego montażu. W niektórych przypadkach są one dołączane do produktu, ale czasem trzeba je dokupić samemu. Do podstawowych akcesoriów do montażu zaliczają się m.in.: nóżki bądź stelaże do brodzika, listwy maskujące czy taśmy uszczelniające. Ważną rzeczą może się też okazać mata uszczelniająca. Inny produkt, który co prawda nie jest „obowiązkowy”, ale wielu osobom ułatwia korzystanie z prysznica, to mata antypoślizgowa do brodzika.

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!

Nasza infolinia: 61 899 55 00