Stan produktu: Średnie uszkodzenia.
Produkt może posiadać uszkodzenia, które są widoczne ale nie wpływają na wydajność oraz użytkowanie. Może mieć opakowanie zastępcze. Produkt kompletny, towar objęty gwarancją.
Opis serwisanta:
Opis produktu:
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Invena |
| Kształt: | kwadratowy |
| Kolor: | biały |
| Głębokość: | 5 cm |
| Średnica odpływu: | 52 mm |
| Materiał: | akrylowy |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kod EAN: | 2019990054588 |
| Wymiary z opakowaniem: | 86 x 17 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem: | 9,45 kg |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!