| Marka: | Besco |
| Seria: | Assos S-Line |
| Dłuższy bok: | 159.4 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kształt: | prostokątna |
| Materiał: | inna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
- Strona główna
- Wanny
- Wanny wolnostojące
- Besco Assos S-Line wanna wolnostojąca 159,4x70 cm...
Besco Assos S-Line wanna wolnostojąca 159,4x70 cm prostokątna biała #WMD-160-AL
Nr Kat. #WMD160AL
Pytania
(1)
Kolor
:
Besco Assos S-Line wanna wolnostojąca 159,4x70 cm prostokątna biała #WMD-160-AL
Nr Kat. #WMD160AL
Pytania
(1)Opis produktu Besco Assos S-Line wanna wolnostojąca 159,4x70 cm prostokątna biała #WMD-160-AL
- dłuższy bok: 159,4 cm
- krótszy bok: 70 cm
- wysokość: 59 cm
- głębokość: 48,5 cm
- wymiary dna: 109x48 cm
- pojemność: 170 litrów
- odpływ klik-klak
- materiał: Mineral DuraBe
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Besco |
| Seria | Assos S-Line |
| Dłuższy bok | 159.4 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kształt | prostokątna |
| Materiał | inna |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5908239680718 |
| Waga z opakowaniem | 127,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Pytania i odpowiedzi
Jaka jest wielkość dna?
Wymiary dna:
szerokość: 545mm
długość: 1080mm
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





