| Marka: | Axor |
| Kształt: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 30 cm |
| Krótszy bok: | 30 cm |
| Kolor: | złoty |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 4059625238660 |
| Wymiary z opakowaniem: | 39 x 16 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem: | 10,64 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Deszczownice
- Axor deszczownica 30 cm kwadratowa z ramieniem...
Axor deszczownica 30 cm kwadratowa z ramieniem prysznicowym złoty optyczny polerowany 35314990
Nr Kat. 35314990
multirabaty
Axor deszczownica 30 cm kwadratowa z ramieniem prysznicowym złoty optyczny polerowany 35314990
Nr Kat. 35314990
Opis produktu Axor deszczownica 30 cm kwadratowa z ramieniem prysznicowym złoty optyczny polerowany 35314990
- wielkość: 300 x 300 mm
- długość ramienia: 450 mm
- strumień: PowderRain
- przepływ PowderRain (przy 3 bar): 18 l/min
- chowane dysze, wychodzą podczas użycia
- chromowana tarcza strumieniowa
- materiał: metal
- możliwość demontażu głowicy prysznicowej w celu wyczyszczenia
- kartę serwisową z sitem i ogranicznikiem przepływu można wyjąć do czyszczenia bez narzędzi
- montaż ścienny
- przyłącze: G ½
- przyłącze: DN15
- QuickClean - łatwe usuwanie kamienia: na perlatorze baterii i na dyszach strumieniowych pryszniców znajdują się silikonowe wypustki
- XXL Performance: duża tarcza prysznicowa
- kolor: złoty optyczny polerowany
Dane techniczne
| Marka | Axor |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | złoty |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Kod EAN | 4059625238660 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 16 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,64 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





