| Marka: | Ars Longa |
| Seria: | Scandi |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | owalne |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | łazienkowe |
| Kolor: | czarny |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Lustra
- Ars Longa Scandi lustro 120x60 cm owalne czarne...
Ars Longa Scandi lustro 120x60 cm owalne czarne SCANDI60120-C
Nr Kat. SCANDI60120C
Pytania
(2)Ars Longa Scandi lustro 120x60 cm owalne czarne SCANDI60120-C
Nr Kat. SCANDI60120C
Pytania
(2)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Ars Longa Scandi lustro 120x60 cm owalne czarne SCANDI60120-C
- wymiary zewnętrzne: 60 x 120 cm
- wymiary tafli lustra: 58,5 x 118,5 cm
- tafla lustra o grubości 4 mm
- rama aluminiowa o wysokości 3,9 cm
- szerokość ramy: 0,7 cm
- wykonane z najwyższej jakości surowców, które są odporne na czynniki zewnętrzne taki jak wilgoć czy para wodna
- kolor: czarny mat
Dane techniczne
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Scandi |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | owalne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774956945 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 63 x 123 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Czy lustro można zamontować w poziomie?
Lustro można zamontować zarówno w pionie jak i w poziomie.
(0)
(2)
Jak się montuje to lustro?
Montaż lustra za pomocą zawieszek: w pionie 1 sztuka w poziomie 2 sztuki.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





