| Marka: | Ardant |
| Seria: | Bolla |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | nikiel |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 21.6 cm |
| Szerokość: | 19.7 cm |
| Moc żarówki: | 100 W |
Kinkiety
Ardant Bolla kinkiet 1x100W nikiel HK-BOLLA1
Nr Kat. HKBOLLA1
Ardant Bolla kinkiet 1x100W nikiel HK-BOLLA1
Nr Kat. HKBOLLA1





