| Marka: | Aqform |
| Seria: | Modern Glass |
| Materiał: | szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Średnica: | 7 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy wiszące
Aqform Modern Glass Tube SP lampa wisząca 1x50W czarna struktura 50532-0000-U8-PH-12
Nr Kat. 505320000U8PH12
Pytania
Aqform Modern Glass Tube SP lampa wisząca 1x50W czarna struktura 50532-0000-U8-PH-12
Nr Kat. 505320000U8PH12
Pytania





