| Marka: | Aqform |
| Seria: | Modern Glass |
| Materiał: | szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 140 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy wiszące
Aqform Modern Glass Barrel TP lampa wisząca 1x50W biała struktura 50475-0000-U8-PH-13
Nr Kat. 504750000U8PH13
Aqform Modern Glass Barrel TP lampa wisząca 1x50W biała struktura 50475-0000-U8-PH-13
Nr Kat. 504750000U8PH13





